wtorek, 4 grudnia 2012

Promocje Aeroflot

Jak za niewielkie pieniądze i tydzień czasu zwiedzić Rosję. Kupić bilet na promocji w aeroflocie.
Przedstawiam propozycje dla studentów ( o ile dobrze wiem to przerwa semestralna jest od 14 do 19 lutego, ale zaliczcie wcześniej wszystko i wyruszajcie w drogę :))

Poniżej plan lotów za 1338 pln/os ( dla powiększenia proszę kliknąć na zdjęcie )

12 lutego wylot wieczorem z Moskwy ( jeśli zajedziemy na rano do Moskwy, to mamy cały dzień na zwiedzanie, więc miasto numer 1 - zaliczone )
13 lutego o 6 rano lądujemy w Nowosybirsku , mamy czas aż do 22:20 ( no może trochę mniej, bo na 2 godz. przed wylotem trzeba się stawić na odprawie ) - torba w tym czasie wędruje między jednym a drugim samolotem - ryzyko zgubienia duże, ale wygodne zwiedzenie. Miasto numer 2 - zaliczone
14 lutego o godz. 10 lądujemy we Władywostoku, załatwiamy nocleg, zwiedzamy
15 lutego - zwiedzamy. Miasto numer 3 - zaliczone. godz. 16:45 wylot do Irkucka przez Chabarowsk - który podziwiać możemy tylko z płyty lotniska, bo czas przesiadki to zaledwie 3 godz ( można zwiększyć czas przesiadki na zwiedzanie kosztem wcześniejszego wylotu z Władywostoku ). godz. 23:15 lądujemy w Irkucku
16-17 lub 16-18 lub 16-19 zależy kto ile ma czasu i chęci - zwiedzamy Irkuck, kolej krugobajkalską, zamarznięty Bajkał, dla chętnych więcej atrakcji TUTAJ.  
Miasto numer 4 - zaliczone.
19 luty godz. 7 ( może być wylot w godzinach popołudniowych ) - wylot do Moskwy.

Czy takie połączenia są drogie? NIE. Pociągiem w najtańszej klasie wyjdzie drożej !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz