środa, 7 listopada 2012

Diving - safari - Bajkał - oferta dla grup.

Diving-safari - Bajkał.Powiadają, że kiedy Jacques Cousteau zanurkował w głąb świętego jeziora, nie mógł uwierzyć, że jest w wodzie. Woda była na tyle czysta i przejrzysta, że wydawało się, że nie istnieje. Człowiek, który widział cztery oceany świata, był pod wrażeniem zarówno przejrzystości wody, jak i flory i fauny wód Bajkału.
Nurkowanie na Bajkale jest bardzo różnorodne. Można zrobić całą serię zanurzeń w różnych częściach jeziora – w Listwiance, przy wyspie Olchon, gdzie znajduje się najgłębszy punkt Jeziora Bajkał, w rejonie kolei Krugobajkalskiej i wsi Bolshye Koty.

7 dni / 6 nocy
od 2 do 12 osób w grupie
od 1 czerwca do 1 września
Hotel „Gwiazda” w Irkucku , pokoje typu standard.

Przykładowy program:

1 dzień:

Odbiór z lotniska. Transfer do Litvjanki.
Zakwaterowanie w kabinach na statku. Śniadanie , rozpoczęcie rejsu. Dzisiaj czeka na nas nurkowanie w 2 miejscach, seria kanionów , tunele , gąbka.
Obiad i kolacja na statku


2 dzień:

Śniadanie na statku, seria nurkowań przy wschodnim brzegu w. Olchon.
Obiad na statku.
Wieczorem nurkowanie na plaży „ Otstojnyj” - popularne miejsce na nocne nurkowanie.
Wieczorem ognisko na plaży, kolacja, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie na statku. Nurkowanie. Głębokowodny kanion, zobaczyć który, tak naprawdę, można tylko z jego dna, który znajduje się na głębokości 95 m.
Obiad na statku
Wieczorem ognisko, szaszłyki na plaży.

4 dzień:

Śniadanie na statku. Nurkowanie w pobliżu najwyższej góry w.Olchon, w najbłębszym miejscu Bajkału – 1641 m. Obiad na statku.
Popołudniu nurkowanie przy przylądku „ Hoboj” , najbardziej wysuniętym na północ punktem w. Olchon i ulubionym miejscu Didera Noiret, który znany jest jako członek zespołu Cousteau.
Wieczorem nurkowanie w miejscu tzw. Szaman – składa, gdzie mieszka Burha – Bóg Bajkału. Wycieczka po okolicznej wsi i do przylądku Burhan – symbol Bajkału.
Kolacja na statku

5 dzień:

Śniadanie na statku, nurkowanie.
W dzień wycieczka, zwiedzanie wsi Bolshye Koty, zwiedzanie muzeum. Obiad na statku, popołudniu nurkowanie. Kolacja na statku

6 dzień:

Śniadanie na statku, Nurkowanie, obiad.
Popołudniu wycieczka koleją Krugobajkalską. Transfer do Irkucka. Zakwaterowanie w hotelu.

7 dzień:

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie, transfer na lotnisko.


Cena : od 8500 pln/os.
Cena nie zawiera:
  • biletów lotniczych/kolejowych do Irkucka
  • alkoholu
  • kolacji 6 -ego dnia
  • wiz

1 komentarz:

  1. Rewelacja, mam nadzieję, że uda mi się kiedyś zobaczyć Bajkał. Nigdy nie myślałem żeby w nim zanurkować ale zdjęcia mi uświadomiły, że planując wycieczkę wypadu na nurkowanie nie można pominąć ;)

    OdpowiedzUsuń