wtorek, 27 września 2011

Zimowe atrakcje Bajkału cz.1

Ta podróż będzie inna, różniąca się od wszystkich. Być może będzie to lot helikopterem nad jeziorem Bajkał, do najpiękniejszych miejsc Wielkich Jeziora. Z kąpielą w gorących źródłach lub zjazd na nartach po dziewiczych grzbietach Bajkalskich. A może - wyprawy terenowe na jeepach i skuterach śnieżnych, pobyt w pałacu lodu z gorącą kąpielą na samym środku Wielkiego Jeziora. Lub zaciszny relaks w wysoko położonym iglo z komfortem na poziomie hotelu pięciogwiazdkowego.

W każdym przypadku będzie to stężenie nowych doświadczeń, emocji, adrenaliny, zanurzenia się w atmosferze dzikiej przyrody. Wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, nawet w obliczu zimy syberyjskiej i oddalenia od cywilizacji. Doświadczeni przewodnicy zapewniają bezpieczeństwo podczas wyprawy i pokazują drogę do najciekawszych i najbardziej fascynujących miejsc j. Bajkał.

 
Rafting na lodzie
Taka przygoda, jak rafting na lodzie jest możliwa tylko tutaj, na granicy Bajkału i Angary. U progu Angary każdego roku, tworzy się bardzo gruby lód - do 90 cm. Rzeka, w przeciwieństwie do jeziora, prawie nigdy nie zamarza. Takie warunki pozwalają pływać na krze. Najlepszy na to czas to początek marca do połowy kwietnia. W tych dniach, kiedy będzie odbywał się rafting, będzie doskonała okazja poznać Bajkał bliżej, zwiedzić Listwiankę z przewodnikiem.Pałac z lodu – ice-hotel.
Na zachodzie kompleks ze śnieżnych i lodowych domów nazywa sią Ice Hotel. A na zimowym Bajkale, możemy zaoferować więcej - specjalnie i tylko dla Ciebie, Twoich przyjaciół lub znajomych, możemy zbudować lodowy kompleks składający się z: lodowego baru, jadalni, a nawet bani ...! Ci, którzy mali szczęście rozgrzać się w lodowej bani, wskazują, że para w niej jest specjalna, znakomita. Lodowy hotel z oryginalnym oświetleniem, artykułami gospodarstwa domowego i akcesoriami z lodu. Z zamrożonymi kwiatami w ścianach i ciepłymi skórami na kanapach. W takim egzotycznym domu, otoczonym ze wszystkich stron wodami Bajkału z jego mocą, zbudowany z czystego lodu, z płynącym przez kryształowy ściany światłem księżyca i gwiazd, łatwo jest stracić poczucie czasu.
  
Bania na środku jeziora Bajkał.
 
Chcesz dodać posmak egzotyki? Znane drewniane banie można wymienić na lodowe! Niezwykłe, niesamowite! Unikalne połączenie lodu i ognia! Dzięki tajemnicy budowlanej , temperaturę można podnieść do 120 stopni. A z gorącej lodowej bani prosto do zimnej wody Bajkału. 
 
Osobiste oglo.
 
Chcesz uciec od cywilizacji, od stresu, zgiełku, biznesu i codziennej rutyny? Jest wyjście. Spędzić kilka dni w otoczeniu dzikiej przyrody. Specjalnie dla Ciebie, wysoko w górach, w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro, możemy umieścić iglo - dom z płyt śniegu. Ten dom, jest zbudowany wg technologii Eskimosów, doskonale nadaje się bez extrimu oderwać się od nowoczesności. Iglo jest zaprojektowany tak, aby temperatura wewnątrz była powyżej zera - od 3 do 12 st. Komfort jest wystarczający, aby spędzić kilka niezapomnianych dni . Śnieżny dom wygląda bardzo kolorowe i egzotyczne. Niezbędne elementy wnętrza wykonane są ze śniegu, a łóżko i meble usłane miękkimi i ciepłymi skórami. Wszyscy goście otrzymują śpiwory, które z pewnością dają poczucie ciepła i wygody! Dostawa do iglo jest możliwa helikopterem, skuter lub potężnym snowcatem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz